*ένα σίριαλ μεταμόρφωσης σε επεισόδια
Πλέον μετά από 4 επεισόδια, τα γυμναστήριο έχει γίνει το φυσικό μου περιβάλλον, δηλαδή πώς να σας το πω: όταν δεν είμαι στο γυμναστήριο ή όταν δεν κάνω διατροφή νιώθω ότι δεν είμαι ο εαυτός μου!
Αν θέλετε να δείτε πώς εξελίσσομαι σε επαγγελματία αθλητή, δείτε συμπυκνωμένη σε έξι μόλις λεπτάκια, την Οδύσσεια ενός Μάκη που είπε να οργανώσει ένα Challenge και βρέθηκε μπλεγμένος με βαράκια, ιμάντες, μπάρες και διάφορα άλλα περίεργα εξαρτήματα, που όμως (ΟΜΩΣ) αν τα χρησιμοποιήσω σωστά, όπως μου δείχνουν ο Ηρακλής και η Βασιλεία στο βίντεο, θα γίνω τουλάχιστον αγνώριστος.
Οπότε καθίστε αναπαυτικά, πιείτε ένα υγιεινό smoothie ή κατιτίς τελοσπάντων, και παρακολουθήστε:
Πρώτον, πώς λιώνουμε το χέρι ενός ανθρώπου
Δεύτερον, πώς κάνουμε supersets για πλάτη και χέρια
Τρίτον, πώς ζούμε στιγμές από τον Τιτανικό κρεμασμένοι από ιμάντες
…και τα backstage, που το ξέρω: γι αυτά το βλέπετε όλο αυτό!
GIPHY App Key not set. Please check settings